Narodzenie Pańskie A.D. 2022

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO – 25 grudnia 2022 r.

 1. Dziś Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Zapraszam wszystkich parafian i gości do pięknego i katolickiego przeżywania Prawdy o Bożym Narodzeniu. Serdeczne życzenia
  i błogosławionych Świąt! Dziękuję za dekoracje, kwiaty i pomoc na rzecz naszego Kościoła.
 2. Jutro drugi dzień świąt Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika, a ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 3. W Oktawie Narodzenia Pańskiego: we wtorek Św. Jana Apostoła i poświęcenie wina, środa: Święto Świętych Młodzianków na Mszy Świętej odbędzie się Obrzęd Błogosławieństwa Dzieci. Serdecznie zapraszam w tym dniu rodziców z małymi dziećmi. W piątek Święto Świętej Rodziny, w sobotę ostatni dzień rok i nabożeństwo dziękczynne.
 4. Za tydzień w niedzielę rozpoczniemy Nowy Rok Świętem Matki Bożej Rodzicielki. Msze Święte w naszej parafii wg. porządku niedzielnego.
 5. Kalendarze WSD DL jako cegiełka na Seminarium w cenie 15 zł. Serdecznie polecam wraz z modlitwą o nowe powołania w naszej diecezji.
 6. Wizytę kolędową w tym roku rozpoczniemy dnia 2 stycznia od Ustronia. Podczas trwania wizyty kolędowej Msze Święte w tygodniu w Żeliszowie o godz. 15.00. Natomiast
  w Starych Jaroszowicach w środę będą odwołane.
 7. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 8. Polecam prasę katolicką. Niedziela i Gość Niedzielny w zakrystii.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii