7 listopada 2021 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
7 listopada 2021 r.

  1. Dziś I Niedziela miesiąca listopada, a więc Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa za naszych wiernych zmarłych.
  2. W czwartek 103 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Zapraszam do wspólnej modlitwy za Ojczyznę o godz. 12.00 w Żeliszowie, rozpoczniemy Hymnem w łączności z całą Polską. W Starych Jaroszowicach Eucharystia o godz. 10.30. Zachęcam do wspólnego świętowania.
  3. Sobota to Dzień Fatimski w naszej parafii. O godz. 8.30 różaniec fatimski, a po nim Eucharystia o stałej porze. Zapraszam wszystkich czcicieli nabożeństw fatimskich.
  4. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w piątek na Eucharystii o 17.00, potem krótkie spotkanie formacyjne.
  5. Karty wypominkowe wrzucamy tylko do skrzynki na bocznym ołtarzu. Proszę o czytelne wypełnienie i dokładne zaznaczenie numeru. Czyste formularze znajdują się w koszyku. Ofiary przy tej okazji przeznaczymy na potrzeby Kościoła. Za hojność i zrozumienie serdecznie dziękuję. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  6. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. Dziękuję za ofiary na kamienny ołtarz i ambonę.
  8. Dziękuję za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu nie sprzątamy.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii