7 czerwca 2020 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ TRÓJCY ŚWIĘTEJ
– 7 czerwca 2020 r.

1. Dziś Niedziela Trójcy Świętej, a w całej Polsce Niedziela Dziękczynienia. Wychodząc z kościoła, do puszek możemy wspomóc dzieło budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Dziś także Pierwsza Niedziela miesiąca czerwca. Pochylmy się z wiarą przed Najświętszym Sakramentem powierzając nasze intencje i prośby odmawiając litanie do Serca Jezusowego.

2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Zapraszam na wspólna Eucharystię SJ- g. 10.00, a Żeliszów o godz. 12.00.
Po Eucharystii wyruszymy w procesji wokół Kościoła. Proszę o przygotowanie chorągwi, a dzieci rocznicowe zapraszam do sypania kwiatków. Jest to okazja, aby przed światem wyznać naszą wiarę w żywą i prawdziwą obecność Chrystusa
w Najświętszym Sakramencie.

3. W tym tygodniu w sobotę przypada Dzień Fatimski w naszej parafii.  O godz. 9.00 Eucharystia, przed nią tzn. o godz. 8.30 różaniec fatimski oraz procesja dookoła Kościoła.  Zapraszam wszystkich czcicieli nabożeństw fatimskich.

4. Powstała strona internetowa naszej parafii (parafia.zeliszow.pl) Dziękuję za pomoc w utworzeniu tej strony i zapraszam do zapoznania się z nią.

5. Zachęcam wszystkich do lektury prasy katolickiej.

6.  Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

7. Proszę w tym tygodniu o posprzątanie naszej świątyni następujące osoby..

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii