31 lipca 2022 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 31 lipca 2022 r.

 

1.W tym tygodniu przypadają I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania i za powołanych. Także przypada I piątek miesiąca i możliwość do spowiedzi (SJ -g. 15.45; Żeliszów- g. 16.45) i I sobota miesiąca, tj. Zmiana tajemnic różańcowych o godz. 9.00 na którą zapraszam wszystkie Matki Różańcowe i Ojców oraz odwiedziny chorych od godz. 10.00.

2. Wczoraj rozpoczęła się piesza pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę. Codziennie po każdej Eucharystii będziemy łączyć się w modlitwie z pielgrzymami w dziesiątce różańca i pieśni Maryjnej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. Pani Sołtys wsi Żeliszów zaprasza mieszkańców na spotkanie dn. 8.08. godz. 19.00 do Domu Ludowego. Tematem spotkania jest sprawa funduszu sołeckiego i dożynek gminnych w naszej miejscowości.

4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i pogłębiana wiedzy religijnej. Do nabycia jest tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

5.Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

6. Dziękuję za ofiary składane na nowe nagłośnienie w Kościele.

7. Dziękuję za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu Kościoła nie sprzątamy.

8. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach życzę odnowienia sił fizycznych i duchowych. Pamiętajmy o naszej godności Dzieci Bożych.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii