30 sierpnia 2020 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
30 sierpnia 2020 r.

  1. Składam podziękowanie za zbiórkę funduszy na Mszę Świętą Dożynkową i potrzeby naszej parafii. Zebraliśmy kwotę (Ustronie – 1.425 zł oraz Żeliszów 2.875zł) co daję kwotę 4.300 zł. Natomiast Stare Jaroszowice kwotę 1250 zł.Dziękuję za każdą ofiarę, którą przeznaczamy na potrzeby naszej parafii.
  2. We wtorek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież oraz nauczycieli, katechetów, a także rodziców i dziadków na Eucharystię o godz. 8.00. Możliwość spowiedzi od godz. 7.40.
  3. Zapraszam rodziców i dzieci klasy I, II, III SP, które rozpoczną przygotowania do Sakramentu I Komunii Świętej na Mszę Świętą w niedzielę o godz. 12.00.Obecność obowiązkowa, niech nikogo nie zabraknie.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, czyli dzień modlitwy za powołanych i o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii. Tego dnia spotkanie młodzieży bierzmowanej na Mszy Świętej o godz. 17.00. Jest również I piątek miesiąca i możliwość do spowiedzi (SJ -g. 15.45; Żeliszów- g. 16.45). A także I sobota miesiąca, tj. Zmiana tajemnic różańcowych o godz. 9.00 na którą zapraszam wszystkie Matki Różańcowe orazodwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 10.30. Proszę o poinformowanie i przygotowanie chorych.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i pogłębiana wiedzy religijnej. Do nabycia jest tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy, bo są jeszcze wolne intencje na miesiąc wrzesień.
  7. Dziękuję za posprzątanie Kościoła i proszę o pomoc w sobotę następujące osoby..

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii