3 września 2023 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 3 września 2023 r.

 

 1. Dziś dożynki w naszej Parafii. Dziękuję wszystkim za przygotowanie tej uroczystości i wszelką pracę związaną z tym wydarzeniem. Dziękuję także wszystkim mieszkańcom naszej parafii za ofiary (Ustronie- 1740 zł; Żeliszów- 4145 zł; Stare Jaroszowice– 2010 zł). Każdą ofiarę przeznaczamy na nową inwestycję fotowoltaiczną. Serdeczne Bóg zapłać!
 2. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam wszystkie dzieci, młodzież oraz nauczycieli, katechetów, a także rodziców i dziadków na Eucharystię o godz. 8.00. Możliwość spowiedzi od godz. 7.40.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, czyli dzień modlitwy za powołanych i o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania na wieczornej Eucharystii.
 4. Pani Sołtys wsi Żeliszów zaprasza mieszkańców na spotkanie dn. 6.09. godz. 18.00 do Domu Ludowego. Tematem spotkania jest sprawa funduszu sołeckiego
 5. Zapraszam rodziców i dzieci klasy I, II, III SP, które rozpoczną przygotowania do Sakramentu I Komunii Świętej na Mszę Świętą w niedzielę o godz. 12.00.
  Obecność obowiązkowa, niech nikogo nie zabraknie.
 6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i pogłębiana wiedzy religijnej.
 7. Serdecznie dziękuję za ofiary na nową inwestycję fotowoltaiczną i zapraszam wszystkich parafian do włączenia się w to dzieło.
 8. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 9. Dziękuję za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu Kościoła nie sprzątamy.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii