5 lipca 2020 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 5 lipca 2020 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj pierwszą niedzielę miesiąca – adoracyjną. Po Mszach Świętych zatrzymamy się na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu.
  2. Także dziś uroczystość I Komunii Świętej o godz. 13.00 w Starych Jaroszowicach. Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła na tę uroczystość i piękny jej przebieg. Wyrażam także wdzięczność rodzicom za dar ołtarza.
  3. Od jutra w poniedziałek dnia 06 lipca rozpoczynamy remont naszego prezbiterium. Zapraszam do włączenia się w to wspólne dzieło i zachęcam do pomocy materialnej, tych którzy jeszcze tego nie zrobili. Proszę także o pomoc w przygotowaniu naszej świątyni dziś o godz. 18.00.
  4. Przez cały tydzień Msze Święte będą sprawowane w Starych Jaroszowicach o godz. 17.00, gdyż przeżywany Biały Tydzień. Kościół w Żeliszowie będzie wyłączony z użytkowania z powodu remontu.
  5. Powstała strona internetowa naszej parafii (parafia.zeliszow.pl) Dziękuję za pomoc w utworzeniu tej strony i zapraszam do zapoznania się z nią.
  6. 6. Zachęcam wszystkich do lektury prasy katolickiej.
  7. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  8. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach życzę odnowienia sił fizycznych i duchowych. Pamiętajmy o naszej godności Dzieci Bożych.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii