28 kwietnia 2024 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ
WIELKANOCNĄ – 28 kwietnia  2024 r.

 

  1. W niedzielę 12 maja w naszej wspólnocie parafialnej o godz. 12.00 uroczystość Pierwszej Komunii Świętej 7 dzieci oraz Rocznicy 13 dzieci. Natomiast w niedzielę 19 maja o godz. 13.00 uroczystość odpust ku czci Św. Jana Nepomucena z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Zapraszam wszystkich parafian na wspólną modlitwę i z góry już dziękuję za wszelką pomoc.
  2. Zapraszam rodziców i dzieci komunijne klasy III na spotkanie jutro o godz. 17.30. Proszę, aby nikogo nie zabrakło.
  3. Od środy rozpoczynamy miesiąc maj, poświęcony NMP. Codziennie przez cały maj odprawiać będziemy nabożeństwa o godz. 17.00. Zapraszam na wspólną modlitwę.
  4. W środę przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, a także dzień modlitwy za Ojczyznę. Msze Święte wg niedzielnego porządku.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, czyli dzień modlitwy za powołanych i o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii. Jest również I piątek miesiąca i możliwość do spowiedzi. Spotkanie młodzież przygotowującą się do bierzmowania będzie po następnej niedzieli. Także I sobota miesiąca, tj. zmiana tajemnic różańcowych o godz. 9.00 na którą zapraszam wszystkie Matki i Ojców Różańcowych oraz odwiedziny chorych od godz. 10.30.
  6. Serdecznie dziękuję za ofiary na nową inwestycję fotowoltaiczną i zapraszam wszystkich parafian do włączenia się w to dzieło.
  7. Zachęcam wszystkich do lektury prasy katolickiej.
  8. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  9. W tym tygodniu Kościoła nie sprzątamy.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii