28 czerwca 2020 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 28 czerwca 2020 r.

  1. Rozpoczynamy czas wakacji, ale jeszcze przez dwa dni zapraszam na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.00. Dziękuję ks. Dyrektorowi Wydziału Katechetycznego LKB Jarosławowi Kowalczykowi za pomoc duszpasterską i dzisiejsze Słowo Boże, którym się podzielił z naszą wspólnotą.
  2. Jutro przeżywać będziemy doroczną Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Z serca zapraszam do wspólnej modlitwy na godz. 17.00.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania i za powołanych. Także I piątek miesiąca – spowiedź (SJ -g. 15.45; Żeliszów- g. 16.45). Przypada również I sobota miesiąca z Eucharystią o godz. 9.00 na którą zapraszam wszystkie Matki i Ojców Różańcowych. Odwiedziny chorych w tym tygodniu w piątek od godz. 10.00. Proszę o poinformowanie i przygotowanie chorych naszej parafii.
  4. Dnia 5 lipca br. w naszej wspólnocie parafialnej o godz. 13.00 uroczystość I Komunii Świętej 12 dzieci w kościele w Starych Jaroszowicach. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w sobotę (04.07) o godz. 9.45.
  5. Po I Komunii w poniedziałek dnia 06 lipca rozpoczynamy remont naszego prezbiterium. Zapraszam do włączenia się w to wspólne dzieło i zachęcam do pomocy materialnej, tych którzy jeszcze tego nie zrobili.
  6. Powstała strona internetowa naszej parafii (parafia.zeliszow.pl) Dziękuję za pomoc w utworzeniu tej strony i zapraszam do zapoznania się z nią.
  7. Zachęcam wszystkich do lektury prasy katolickiej.
  8. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  9. Dziękuję za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu Kościoła nie sprzątamy.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii