27 września 2020 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 27 września 2020 r.

  1. Dziś w naszej parafii gościmy siostry Elżbietanki i dzieci z Domu Dziecka z Bolesławca. Jest to dla nas okazja do zakupienia dobrego ciasta i wsparcia tej ważnej placówki wychowawczej.
  2. W czwartek rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam wszystkich, szczególnie dzieci komunijne i rocznicowe, młodzież bierzmowaną oraz dorosłych na nabożeństwa od wtorku do piątku o godz. 17.00 Eucharystia, a po niej nabożeństwo.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, czyli dzień modlitwy za powołanych i o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii. Jest również I piątek miesiąca i możliwość do spowiedzi (SJ -g. 15.45; Żeliszów- g. 16.45). A także I sobota miesiąca, tj. Zmiana tajemnic różańcowych o godz. 9.00 na którą zapraszam wszystkie Matki Różańcowe oraz odwiedziny chorych od godz. 10.30.
  4. Zapraszam młodzież bierzmowaną w czwartek na wieczorną Eucharystię. Egzamin do bierzmowania dla kandydatów wraz z rodzicami odbędzie się jednak w dniach 6-8 października (wtorek-czwartek) po wieczornej Eucharystii.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i pogłębiana wiedzy religijnej. Do nabycia jest tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. Dziękuję za posprzątanie Kościoła i proszę o pomoc w sobotę następujące osoby..
  8. Zapowiedzi przedślubne:
  • Paweł BAŁUT, Mariana i Teresy, rzym-kat, kawaler
  • Anna FIEDOROWICZ, c. Zbigniewa i Elżbiety, rzym-kat, panna  (zap. I)

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii