27 sierpnia 2023 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 27 sierpnia 2023 r.

 

  1. Dożynki Parafialne w tym roku odbędą się w naszej parafii w Żeliszowie i Starych Jaroszowicach w niedzielę dnia 3 września. Serdecznie zapraszam do wspólnego dziękczynienia za Boże dary i płody ziemi. W najbliższych dniach odbędzie się zbiórka funduszy na Mszę Świętą Dożynkową i potrzeby naszej parafii. Dziękuję za każdą ofiarę, którą przeznaczamy na potrzeby naszej parafii.
  2. W tym tygodniu przypadają I piątek miesiąca – spowiedź (SJ -g. 15.45; Żeliszów- g. 16.45). Przypada również I sobota miesiąca z Eucharystią o godz. 9.00 na którą zapraszam wszystkie Matki i Ojców Różańcowych. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 10.30. Proszę o poinformowanie i przygotowanie chorych.
  3. Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego odbędzie się dnia 31 sierpnia około południa. Proszę o pozostawienie elektrośmieci na parkingu parafialnym w środę tj. 30 sierpnia przez cały dzień.
  4. Pielgrzymka autokarowa do Lichenia w dniach 8-10 września. Informacje i zapisy u Pani Olgi. Serdecznie polecam.
  5. Diecezjalny dzień skupienia i pielgrzymka do Sanktuarium Wieczernika w Winowie dla Rodzin SZENSZTACKICH. Informacje w gablocie.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i pogłębiana wiedzy religijnej.
  7. Serdecznie dziękuję za ofiary na nową inwestycję fotowoltaiczną i zapraszam wszystkich parafian do włączenia się w to dzieło.
  8. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  9. Proszę w tym tygodniu o posprzątanie naszej świątyni następujące osoby..

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii