27 czerwca 2021 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 27 czerwca 2021 r.

 1. Rozpoczynamy czas wakacji, ale jeszcze przez dwa dni zapraszam na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.00.
 2. We wtorek przeżywać będziemy Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Z serca zapraszam do wspólnej modlitwy w SJ na g. 16.00, a Żeliszowie godz. 17.00
 3. W tym tygodniu przypadają I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania i za powołanych. Także I piątek miesiąca – spowiedź (SJ -g. 15.45; Żeliszów- g. 16.45). Przypada również I sobota miesiąca z Eucharystią o godz. 9.00 na którą zapraszam wszystkie Matki i Ojców Różańcowych. Odwiedziny chorych od godz. 10.30. Proszę o poinformowanie i przygotowanie chorych naszej parafii.
 4. Duszpasterstwo młodzieży naszej diecezji pragnie w tym roku podczas wakacji jako początek powolnego powrotu do normalności zaproponować Spotkanie Młodych Diecezji Legnickiej pod hasłem: „JES†EM, czyli o czułości, bliskości i relacjach”, które odbędzie się 3 lipca (sobota) w Krzeszowie. Info na plakacie.
 5. Zachęcam wszystkich do lektury prasy katolickiej.
 6. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 7. Wyrażam podziękowanie za ofiary składane na kamienny ołtarz i ambonę.
 8. Wyrażam podziękowanie za ofiary na cmentarz w Starych Jaroszowicach w kwicie 2430 zł. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.
 9. Proszę w tym tygodniu o posprzątanie naszej świątyni następujące osoby..
 10. Zapowiedzi przedślubne:
 • Eryk RELISZKA , rzym-kat, kawaler

Magda KOŚCIUK, rzym-kat, panna                (zap.II)

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii