26 września 2021 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 26 września 2021 r.

1. Dziś w całym Kościele w Polsce liczenie wiernych. Proszę o powolne wychodzenie ze świątyni, aby nasi ministranci mogli dokładnie policzyć.
  2. W piątek rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam wszystkich, szczególnie dzieci komunijne i rocznicowe, młodzież oraz dorosłych na nabożeństwa od wtorku do piątku o godz. 17.00 Eucharystia, a po niej nabożeństwo.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca i możliwość do spowiedzi (SJ -g. 15.45; Żeliszów- g. 16.45). A także I sobota miesiąca, tj. Zmiana tajemnic różańcowych o godz. 9.00 na którą zapraszam wszystkie Matki Różańcowe oraz odwiedziny chorych od godz. 10.30.
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i pogłębiana wiedzy religijnej. Do nabycia jest tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  5. Serdecznie dziękuję za ofiary na nowy ołtarz i zapraszam wszystkich parafian do włączenia się w to dzieło.
  6. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. Dziękuję za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu nie sprzątamy.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii