26 listopada 2023 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA  NIEDZIELĘ CHRYSTUSA KRÓLA
26 listopada 2023 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią obecnego Roku Liturgicznego. Z całym Kościołem obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszach Świętych odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia, za co możemy uzyskać odpust zupełny. Za tydzień rozpoczniemy Adwent, czyli czas przygotowania na przyjście Pana.
  2. W tym tygodniu I piątek miesiąca i możliwość do spowiedzi (SJ -g. 15.45; Żeliszów- g. 16.45). A także I sobota miesiąca, tj. Zmiana tajemnic różańcowych o godz. 9.00. Tego dnia odwiedziny chorych od godz.. 10.30 wg. stałego  porządku.
  3. Sprawy remontowe – Stare Jaroszowice.
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  5. Serdecznie dziękuję za ofiary na nową inwestycję fotowoltaiczną i zapraszam wszystkich parafian do włączenia się w to dzieło.
  6. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. O posprzątanie Kościoła w sobotę po mszy porannej proszę następujące osoby..

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii