26 grudnia 2021 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY
26 grudnia 2021 r.

  1. Dziś Niedziela Świętej rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Dziękuję wszystkim parafianom za piękny i liczny udział w czasie Bożego Narodzenia. Raz jeszcze dziękuję za dekoracje, kwiaty i wszelką pomoc na rzecz naszego Kościoła.
  2. W poniedziałek w Oktawie Narodzenia Pańskiego – Św. Jana Apostoła i Ewangelisty na Mszy Świętej tradycyjnie poświęcimy wino. Natomiast we wtorek Święto Świętych Młodzianków na Mszy Świętej odbędzie się Obrzęd Błogosławieństwa Dzieci. Serdecznie zapraszam w tym dniu rodziców z małymi dziećmi.
  3. W sobotę rozpoczniemy Nowy Rok Świętem Matki Bożej Rodzicielki. Msze Święte w naszej parafii wg. porządku niedzielnego. Tego dnia na Eucharystiino godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych na którą zapraszam wszystkie Matki i Ojców Różańcowych.
  4. Wizytę kolędową w tym roku, choć w zmienionej formie rozpoczniemy 7 stycznia podczas wieczornej Eucharystii. Każdego dnia będę modlił się za rodziny naszej parafii zapraszając na Mszę Świętą. Ofiary przeznaczamy na nowe nagłośnienie.
  5. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. Dziękuję za ofiary złożone na kamienny ołtarz i ambonę.
  7. W tym tygodniu Kościoła nie sprzątamy.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii