24 październik 2021 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
24 października 2021 r.

1. Dziś Niedziela misyjna pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Zapraszam abyśmy w tym tygodniu podjęli modlitwę różańcową w intencji misji i misjonarzy. Za ponad tydzień 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. Po każdej Eucharystii modlitwa i poświęcenie nagrobków.
  2. Dnia 2 listopada to Wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Mszę Święte Ż – godz. 9.00, 17.00 ; SJ – 16.00. Zapraszam wszystkich do modlitewnego przeżywania tych dni i zyskiwania odpustu za zmarłych.
  3. Karty wypominkowe wrzucamy tylko do skrzynki na bocznym ołtarzu. Proszę o czytelne wypełnienie i dokładne zaznaczenie numeru. Modlitwy wypominkowe za drogich nam zmarłych rozpoczniemy dnia 3 listopada. Ofiary przy tej okazji przeznaczymy na potrzeby Kościoła. Za hojność i zrozumienie serdecznie dziękuję. Czyste formularze znajdują się w koszyku.
  4. Serdecznie dziękuję Matkom Różańcowym ze Starych Jaroszowic za ofiarę 900 zł dla nowe nagłośnienie w Kościele. Serdeczne Bóg zapłać.
  5. Dnia 30 października (sobota) o godz. 9.00 odbędzie się coroczna akcja sprzątania cmentarza parafialnego oraz terenów przykościelnych w Starych Jaroszowicach. Prosimy o zabranie ze sobą niezbędnego sprzętu do prac porządkowych. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  7. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  8. Dziękuję za ofiary na kamienny ołtarz i ambonę.
  9. Dziękuję za posprzątanie Kościoła i proszę o pomoc następujące osoby..

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii