2 lipca 2023 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 2 lipca 2023 r.

Przeżywamy dzisiaj pierwszą niedzielę miesiąca lipca. Po Mszach Świętych zatrzymamy się na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu.

Pięknie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w festyn w Żeliszowie. Dochód to kwota 3200 zł. Bóg zapłać Pani Oldze Burdynie, Kole Gospodyń Wiejskich i wszystkim pracującym w sprzedaży ciasta oraz ofiarującym swoje wypieki (29 ciast). Serdeczne Bóg zapłać za wielkie serce!

Z wielką radością i satysfakcją informuję, że mamy nową inwestycję tzn. instalację fotowoltaiczną (10 kW) na dachu plebanii. Mam wielką nadzieję, że to pomoże nam obniżyć znacznie wysokie rachunki za prąd. Dziękuję za ofiary na ten cel i zapraszam wszystkich parafian do włączenia się w to wielkie dzieło. Koszt tej inwestycji to 42.000 zł.

W tym tygodniu przypadają I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania i za powołanych. Także I piątek miesiąca i możliwość do spowiedzi (SJ -g. 15.45;
Żeliszów- g. 16.45). Serdecznie zapraszam.

Pielgrzymka autokarowa w 80 -tą rocznicę męczeńskiej śmierci Sługi Bożego ks. Antoniego DUJLOVICA (Banja- Luka). Termin to 10-14.07.2023r. Informacje na plakacie.

Zachęcam wszystkich do lektury prasy katolickiej.

Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

Proszę  w tym tygodniu o posprzątanie naszej świątyni następujące osoby..

 

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii