17 maja 2020 r.

 

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ
– 17 maja  2020 r.

 

1. Dziś Uroczystość odpustowa ku czci Św. Jana Nepomucena. Dziękuję za Waszą obecność i modlitwę. Dziś także w całym Kościele obchodzimy 100. rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II. Prośmy w tych dniach o wstawiennictwo tych Wielkich Świętych w naszym życiu rodzinnym i parafialnym.

2. Składam serdeczne podziękowanie i staropolskie Bóg Zapłać dla Pana Zbigniewa KORCZOWSKIEGO z małżonką z Bolesławca za ufundowanie nowych drzwi w naszej świątyni, a także przyszłościową renowację drzwi głównych.

3. Proszę w tych dniach o modlitwę w intencji ks. Romualda, byłego proboszcza tej parafii. Stan zdrowia uległ pogorszeniu, dlatego każdego dnia ofiarujemy w tej intencji nabożeństwo majowe o godz. 17.00. Zapraszam wszystkich i proszę o modlitwę.

4. Powstała strona internetowa naszej parafii (parafia.zeliszow.pl) Dziękuję za pomoc w utworzeniu tej strony i zapraszam do zapoznania się z nią.

5. Zachęcam wszystkich do lektury prasy katolickiej.

6.  Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

7. Z przykrością stwierdzam, że rodziny poproszone o posprzątanie naszej świątyni nie zgłosiły się. Z pomocą przyszły Panie Joanna Kędzierska i Agnieszka Woźniak oraz Szymon Kędzierski, za co z całego serca dziękuję.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii