13 września 2020 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 13 września 2020 r.

  1. Rozpoczynamy w Kościele Tydzień Wychowania Katolickiego, któremu towarzyszy motto: BUDUJMY WIĘZI. Zapraszam rodziców i młodzież do podjęcia tego ważnego zagadnienia na drodze wychowania.
  2. Jutro przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego i Dzień Fatimski w naszej parafii. O godz. 17.00 Eucharystia, przed nią tzn. o godz. 16.30 różaniec fatimski oraz procesja dookoła Kościoła. Zapraszam wszystkich czcicieli nabożeństw fatimskich.
  3. W najbliższy piątek przypada wsp. Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszam na godz. 17.00 wszystkie dzieci, które rozpoczęły przygodę ze szkołą, aby poświęć swoje tornistry i przybory szkolne.
  4. Zapraszam rodziców i dzieci klasy III SP, które w następnym roku mają przystąpić do sakramentów I Spowiedzi i Komunii świętej na Eucharystię w czwartek na godz. 17.00 w Kościele parafialnym.
  5. Za dwa tygodnie tj. 27 września w naszej parafii będziemy gościć siostry Elżbietanki i dzieci z Domu Dziecka z Bolesławca. Będzie to dla nas okazja do zakupienia dobrego ciasta i wsparcia tej placówki.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i pogłębiana wiedzy religijnej. Do nabycia jest tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  8. Dziękuję za posprzątanie Kościoła i proszę o pomoc w sobotę następujące osoby..

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii