11 września 2022 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
– 11 września 2022 r.

  1. Rozpoczynamy w Kościele Tydzień Wychowania Katolickiego, któremu towarzyszy motto: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem”. Zapraszam rodziców do podjęcia tego ważnego zagadnienia na drodze wychowania dzieci i młodzieży.
  2. We wtorek przypada Dzień Fatimski w naszej parafii. O godz. 17.00 Eucharystia, przed nią tzn. o godz. 16.30 różaniec fatimski oraz procesja dookoła Kościoła. Zapraszam wszystkich czcicieli nabożeństw fatimskich. Natomiast w środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Za tydzień w niedzielę przypada wsp. Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci   i młodzieży. Zapraszam na godz. 12.00 wszystkie dzieci, które rozpoczęły przygodę ze szkołą, aby poświęć swoje tornistry i przybory szkolne.
  4. Zapraszam rodziców i dzieci klasy I, II, III SP, które rozpoczną przygotowania do Sakramentu I Komunii Świętej na Mszę Świętą w każdą niedzielę o godz. 12.00. Obecność obowiązkowa, niech nikogo nie zabraknie.
  5. Pięknie dziękuję za prace remontowe związane z naprawą muru kościelnego.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i pogłębiana wiedzy religijnej. Do nabycia jest tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  8. Proszę w tym tygodniu o posprzątanie naszej świątyni ślubników.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii