11 października 2020 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
11 października 2020 r.

 

  1. Dziś Niedziela Papieska i zapowiadana zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli stypendia dla młodzieży z uboższych rodzin. Wychodząc z kościoła, do puszek możemy wspomóc to dzieło. Bóg zapłać za wsparcie i zrozumienie.
  2. Mamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam wszystkich, szczególnie dzieci, młodzież bierzmowaną oraz dorosłych na nabożeństwa od wtorku do piątku o godz. 17.00 Eucharystia, a po niej nabożeństwo.
  3. We wtorek przypada Dzień Fatimski w naszej parafii. O godz. 17.00 Eucharystia, po niej różaniec fatimski oraz procesja dookoła Kościoła. Zapraszam wszystkich czcicieli nabożeństw fatimskich.
  4. Wspólnota Rodziny SZENSZTACKIEJ naszego dekanatu zaprasza na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Wyjazd dnia 24 października o godz. 5.00 rano z Bolesławca. Szczegóły i zapisy w zakrystii
  5. Zapraszam rodziców i dzieci klasy I, II SP, które rozpoczną przygotowania do Sakramentu I Komunii Świętej na Mszę Świętą w niedzielę o godz. 12.00. Obecność obowiązkowa, niech nikogo nie zabraknie.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  7. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  8. Dziękuję za ofiary na kamienny ołtarz i ambonę.
  9. Dziękuję za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu nie sprzątamy.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii