1 stycznia 2023 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – 1 stycznia 2023 r.

1.Dziś Nowy Rok Pański 2023! Święto Matki Bożej Rodzicielki. Składam serdeczne życzenia noworoczne wszystkim parafianom. Życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Kościoła oraz wiary nadziei i miłości na każdy dzień.

2. W tym miesiącu przez wszystkie niedziele zbieramy na ubezpieczenie naszego kościoła. Wszystkim dobrodziejom wielkie Bóg zapłać.

3. Jutro rozpocznę Wizytę kolędową w naszej parafii o godz. 15.30.

Poniedziałek – Ustronie nr 1-15; Wtorek – Ustronie nr 16-30; Środa – Ustronie nr 31-45;   Czwartek – Ustronie nr 46 – do końca;  Sobota od godz. 14.00 – Żeliszów nr 1-15.

Podczas trwania Wizyty kolędowej Msze Święte w tygodniu w Żeliszowie o godz. 15.00. Natomiast w Starych Jaroszowicach w środę będą odwołane.

4.W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana Trzech Króli. Msze Święte w naszej parafii wg. porządku niedzielnego. Na zakończenie Eucharystii poświęcenie kredy i wody. Tego dnia od godz. 14.00 przejdą przez nasze wioski kolędnicy. Ofiary składane przeznaczmy na cele parafialne tj. pompę ciepła i ubezpieczenie naszego Kościoła. Serdeczne Bóg zapłać ofiarodawcom i kolędującym.

5. Kalendarze WSD DL jako cegiełka na Seminarium w cenie 15 zł. Serdecznie polecam wraz z modlitwą o nowe powołania w naszej diecezji.

6.Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

7.Prasy katolickiej nie ma oraz w tym tygodniu Kościoła nie sprzątamy.

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii