1 października 2023 r.

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
1 października 2023 r.

  1. Dziś I niedziela miesiąca i wystawienie Najświętszego Sakramentu. Także rozpoczęliśmy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam wszystkich, szczególnie dzieci komunijne i rocznicowe, młodzież bierzmowaną oraz dorosłych na nabożeństwa od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 Eucharystia, a po niej nabożeństwo.
  2. Za 2 tygodnie przeżywać będziemy kolejną już Niedzielę Papieską w naszej Ojczyźnie. W tym dniu kwestować będziemy na FDNT, czy pomoc zdolnej, ale ubogiej młodzieży. Bóg zapłać za pomoc.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, czyli dzień modlitwy za powołanych i o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii. Zapraszam
    na wieczorną Eucharystię i różaniec młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Także przypada I piątek miesiąca i możliwość do spowiedzi (SJ -g. 15.45; Żeliszów- g. 16.45) oraz I sobota miesiąca, tj. Zmiana tajemnic różańcowych o godz. 9.00 na którą zapraszam wszystkie Matki Różańcowe i Ojców oraz odwiedziny chorych od godz. 10.00. Serdecznie zapraszam.
  4. Serdecznie dziękuję za ofiary na nową inwestycję fotowoltaiczną i zapraszam wszystkich parafian do włączenia się w to dzieło.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i pogłębiana wiedzy religijnej. Do nabycia jest tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. Pięknie dziękuję za prace remontowe związane z naprawą muru kościelnego.
  7. Intencje mszalne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  8. Proszę w tym tygodniu o posprzątanie naszej świątyni następujące osoby..

 

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Proboszcz Parafii